Правова інформація

Цей сайт є власністю MB Diffusion («MB Diffusion»)
Послуги, що пропонуються на цьому сайті, полягають в основному у поширенні малих оголошень про продаж та аренду різного майна (обладнання, транспортні засоби тощо).

Перебуваючи і користуючись цим сайтом, користувач повністю погоджується з Правилами користування

Видавець сайту:


Видавець сайту:
Компанія MB Diffusion SAS, зі статутним капіталом 87 000 €
98, Allée des Champs-Elysées
91080 - COURCOURONNES
FRANCE

Tел. : +33 (0) 1 60 87 11 60
компанія зареєстрована в реєстрі RCS Evry 432552966
Номер платника ПДВ у ЄС: FR 88432552966
Відповідальний за публікацію: пан Олів'є Флав'є, Генеральний директор.

Хостінгова компанія:


Хостинг сайту:
ILIAD ENTREPRISES
Головний офіс: 8 rue de la Ville l'Evêque - 75008 Paris

Захист персональних даних:


Відповідно до Закону "Про захист даних" від 6 січня 1978, автоматизована обробка персональних даних, зібраних на сайті, задекларована в Національній комісії з інформатики та свобод (CNIL).

Користувач сайту проінформован про те, що надана їм шляхом заповнення формулярів на цьому сайті інформація, необхідна для роботи сайту і призначена для компанії MB Diffusion — адміністратора сайту, для маркетигових і комерційних цілей компанії MB Diffusion та її партнерів.

Відповідно до закону "Про захист даних" від 6 січня 1978, користувач має право на доступ, виправлення, зміну, блокування і видалення своїх персональних даних, виславши письмове повідомлення на адресу відділу по роботі з клієнтами: MB Diffusion Service clientèle, 98, Allée des Champs -Elysées 91080 - COURCOURONNES -FRANCE

Недоторканність приватного життя і захист персональних даних:


Політику конфіденційності, призначену для прозорого опису того, які дані обробляються MB Diffusion, як і як, а також щоб інформувати вас про використання кукі-файлів під час перегляду нашого сайту та доступу до наших Застосунків, можна подивитися тут