Не зареєстровані? Реєстрація

Екскаватори-навантажувачі

Актуальних оголошень: 17 777

Обладнання до екскаваторів-навантажувачів (14777)

Обладнання до екскаваторів-навантажувачів
  • Ківш (5732)
  • Гусениці (3406)
  • Обладнання - інше (2989)
  • Гідромолот (1210)
Показати все

Запчастини до екскаваторів-навантажувачів (214)

Запчастини до екскаваторів-навантажувачів

Навантажувачі

Екскаватор-навантажувач це багатофункціональна спецтехніка для земельних робіт. Це тягач, переважно колісний, оснащений переднім навантажувальним ковшом, заднім екскаваторним ковшом та висувними опорами, які запобігають втраті стабільності.

Екскаватор-навантажувач походить від сільськогосподарського трактора, на яким було влаштовано відповідне обладнання. Винахідником вважався ританський виробник спецтехніки JCB, який почав масову продукцію цієї техніки; насправді винахід належить до іншого британського заводу, Whitlock Bros.

Навантажувачі

Навантажувачі

Як в випадку екскаватора та навантажувача, екскаватор-навантажувач може працювати з різними робочими органами: ковшом, гідромолотом, гідроножицями, вилами, грейфером і т. д. Крім можливості застосування розновидного обладнання перевагою екскаватора-навантажувача є також маневреність та здатність до переміщення по дорогах загального користування без необхідності використання другого засобу транспорту.

Цей вид техніки поділяється на екскаватори-навантажувачі з віссю копання, що зміщується, та екскаватори-навантажувачі із зчленованою рамою. Основна, задня частина це тягач з екскаваторним ковшом; передня - колеса та навантажувальний ковш. Для легших робіт корисні міні екскаватори-навантажувачі.

Виробники екскаваторів-навантажувачів це серед інших Case, Caterpillar, JCB, John Deere, Komatsu, New Holland, Terex, Volvo,Yanmar.