Не зареєстровані? Реєстрація

Допомога

Тут ви знайдете відповіді на актуальні питання. Якщо у вас інше питання, зв'яжіться з нами.

 • Якщо ви втратили або забули свій пароль, натисніть на "Забули пароль?" у рубриці мій обліковий запис

  Введіть адресу електронної пошти (що ви використовували прі реєстрації на сайті Agriaffaires або Machineryzone) і ви зможете відновити пароль

 • Термін публікації оголошень становить 8 тижнів і може змінюватися в залежності від рубрики, де опубліковано оголошення. Щоб дізнатися точний термін публікації оголошення і продовжити його в разі необхідності, увійдіть у ваш особистий кабінет, у рубриці "мої оголошення" виберіть необхідний вам термін.

 • Ви можете зв'язатися безпосередньо з продавцем, контактні дані якого ви знайдете в розділі "Зв'язатися з продавцем" внизу кожного оголошення, під технічними характеристиками техніки.

  Тільки продавець може дати вам інформацію про техніку, сайти Agriaffaires і MachineryZone є посередниками, а не продавцями

  Якщо ви регулярно купуєте б/в обладнання, ми рекомендуємо зареєструватися на сайті , щоб скористатися всіма безкоштовними послугами пропонованими Agriaffaires (зберегти оголошення, повідомлення по електронній пошті, і т.д.).

 • Щоб знайти техніку на Agriaffaires або MachineryZone ви можете:

  -Вибрати рубрику у головному меню і тип техніки. Наприклад: Трактори / Садовий трактор

  -здійснити пошук на сайті

  Ви також можете підписатися на оголошення і отримувати повідомлення по email про кожне нове оголошенні, що відповідає вашим критеріям пошуку

 • Щоб розмістити оголошення на сайті Agriaffaires або MachineryZone, перейдіть за посиланням "Розмістити оголошення"  у меню вгорі сторінки.
  Ви вже зареєстровані:  увійдіть в акаунт.
  Ви не зареєстровані, зареєструйтесь і розмістіть оголошення.

 • Щоб знайти техніку на Agriaffaires або MachineryZone ви можете:

  -Вибрати рубрику у головному меню і тип техніки. Наприклад: Трактори / Садовий трактор

  -здійснити пошук на сайті

  Ви також можете підписатися на оголошення і отримувати повідомлення по email про кожне нове оголошенні, що відповідає вашим критеріям пошуку

 • Бажаєте замовити доставку техніки? Залиште заявку і отримайте комерційні пропозиції за допомогою сервісу "Транспорт".
  Для цього, на сторінці оголошення клацніть по посиланню "Доставка", залиште запит за допомогою контактного формуляра і ви отримаєте пропозиції від транспортних компаній по email.
  Ви представляєте транспортну компанію, спеціалізуєтесь на доставці спецтехніки і хочете потрапити в наш каталог? Зв'яжіться з нами за телефоном +33 1 60 87 11 60 або по email за допомогою контактного формуляра.

 • Ви знайшли потрібну техніку і більше не хочете отримувати повідомлення по електронній пошті? Ви можете відмовитися від підписки на повідомлення або налаштувати їх отримання самостійно у вашому обліковому записі. Увійти у обліковий запис

 • Agriaffaires та Machineyzone також пропонують транспортні та фінансові послуги, ви можете отримати до них доступ безпосередньо з оголошення, натиснувши на відповідні посилання.
  Натисніть тут , щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги

 • Збережені вами оголошення знаходяться у розділі "Вибране" на самому верху сторінки. Ви можете їх знайти при наступному візиті. Якщо оголошення більше не активовано на сайті, воно автоматично зникає з вашого списку.
  Увага: якщо ви видалите куки з вашого комп'ютера, ви втратите всі збережені оголошення.

 • Ви можете приховати свою контактну інформацію (прізвище, адресу та номер телефону) у ваших оголошеннях
  Для цього поставте" "галочку" навпроти опції "Приховати контактну інформацію" під час розміщення оголошення. Дізнатися вартість і детальну інформацію про цю опції ви можете тут.
  Потенційні покупці зможуть зв'язатися з вами через контактну форму, в якій не будуть відображатися ваші дані.

 • Шукаєте техніку? Ви можете зберегти налаштування пошуку і підписатися на повідомлення по email про публікацію нових оголошень.

  Ви можете скористатися даним сервісом зареєструвавшись на сайті. Після того, як ви здійснили пошук на сайті за певними критеріями, ви можете зберегти налаштування і підписатися на повідомлення. Просто клікніть на "Зберегти пошук або підписатися на повідомлення" в меню зліва.

  Ви можете вибрати періодичність відправки повідомлень: миттєво, щодня, щотижня. Всі повідомлення ви зможете знайти у вашому особистому кабінеті в меню "Мій пошук, мої повідомлення". У будь-який момент ви можете змінити або скасувати повідомлення.

 • Ви можете знайти всі ваші поточні замовлення у вашому акаунті у рубриці "Мої замовлення"

  Увага, ми зберігаємо дані про непідтвердженні замовлення протягом 15 днів.

 • Оплата вашого оголошення здійснюється після закінчення заповнення форми.
  Ми пропонуємо 3 форми оплати:
  - Банківська картка (безпечний платіж) - публікація вашого оголошення протягом 24 годин, 1 робочий день;
  - Банківської переказ (комісія 2 €) - публікація вашого оголошення протягом 24 годин, 1 робочий день після отримання вашого переказу
  - Чек (комісія € 5) - публікація вашого оголошення протягом 24 годин, 1 робочий день після отримання вашого чека
  Ваш рахунок-фактура оформлюється відразу після розміщення оголошення. Ви отримаєте її електронною поштою або можете завантажити у вашому обліковому записі.

 • Щоб знайти рахунки-фактури, увійдіть в акаунт і отримайте доступ до рахунків з меню
  Ви можете переглянути рахунки і завантажити їх у форматі PDF. Наші рахунки виписані на прізвище, зазначене у вашому акаунті, переконайтеся, що це та інформація, яку ви хотіли б бачити на ваших рахунках.

 • У вас є технічні проблеми на сайті, проблема відображення сторінки, проблеми при оновленні інформації:
  Спочатку очистіть кеш у вашому браузері. Якщо проблема не усувається: Зв'яжіться з нами

  Не можете знайти рубрику для вашого обладнання, ознайомтеся зі списком рубрик тут
  або зв'яжіться з нами, щоб запропонувати нову рубрику.

 • Зверніться в нашу службу підтримки за телефоном +33 (0)1 60 87 11 60
  Всі наші контактні дані тут